ملی پوش سابق روئینگ: مربی تیم ملی در بازیهای جاکارتا در حق ما اجحاف کرد، می خواهم برگردم

به گزارش وبلاگ دوین، ملی پوش سابق روئینگ گفت:می خواهم به تیم ملی برگردم و در بازیهای آسیایی مدال بگیرم و اگر در سال 2018 هم مدال نگرفتیم به این دلیل بود که مربی خوبی بالای سر ما نبود.

ملی پوش سابق روئینگ: مربی تیم ملی در بازیهای جاکارتا در حق ما اجحاف کرد، می خواهم برگردم

سید مسعود محمدی در تبادل نظر با وبلاگ دوین درباره رفتن خود از تیم ملی روئینگ و تصمیم برای بازگشت مجدد بیان نمود: زمانی که جیوگا به ایران آمد از من و چند نفر از ملی پوشان قدیمی دیگر خواست به تمرین برگردیم و ما هم این کار را کردیم اما 9 ماه مانده به بازی های آسیایی او را کنار گذاشتند. طاهر کبوتری که آن موقع یاری مربی بود خیلی ما را اذیت و تمریناتمان را جابجا کرد. قرار بود من و بهمن نصیری دو نفره سنگین وزن شرکت کنیم اما ما را جابجا کرد و عاقل حبیبیان و محسن شادی که سبک وزن بودند را جایگزین کرد. در چهار نفره هم در حالی که شانس طلا بودیم، جای ما را در قایق تغییر داد و ما نیز نتوانستیم عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم و دو مدال را از دست دادیم.

دارنده مدال طلا و نقره قهرمانی آسیا 2017 ادامه داد: ما تا پیش ازاعزام به بازی های آسیایی، تمرین قدرتی انجام می دادیم. اعتراض هم می کردیم به فدراسیون اطلاع می داد که کم کاری می کنیم و در نهایت سومین دوره بازی های آسیایی من بدون مدال تمام شد و از آنجا که آتش نشان هستم به سر کارم برگشتم. بزرگترین اجحاف را طاهر کبوتری به ما کرد. با فدراسیون هم در خصوص مسائل تمرین صحبت می کردیم، اما قبول نمی کردند در نهایت هم ما چوبش را خوردیم.

نایب قهرمان آسیا در سال 2007 با ناراحتی از نتایج بازی های آسیایی جاکارتا گفت: آن موقع ما و ورزشکاران خانم چندین مرتبه با خانم محمدیان معاونت ورزش بانوان صحبت کردیم که نگذارند جیوگا برود اما قبول نکردند. ما حتی اگر آن موقع زیر نظر آقای فرزام بودیم مدال می گرفتیم.خودتان مشاهده کردید آقای فرزام به بهمن نصیری خالصانه و منظم تمرین داد و او سال گذشته مدال طلا گرفت. آن موقع فرد خوبی بالای سر ما نبود.

دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2011 در خصوص تصمیم به بازگشت خود تاکید نمود: من هر روز تمریناتی دارم و آقای فرزام و قرائت هم اطلاع دارند که تمرین می کنم و اگر امکانش باشد می خواهم برگردم. حتی به آقای فرزام هم گفتم که اگر خوب نبودم همان ماه های اول به خانه برگردم.

محمدی ادامه داد: من خودم را باور دارم و لیاقت دریافت طلای بازی های آسیایی را داشتم و البته هنوز هم دارم. اگر فدراسیون حمایت کند و اردوها نیز منظم و مداوم باشد می توانم در بازی های آسیایی مدال بگیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ملی پوش سابق روئینگ: مربی تیم ملی در بازیهای جاکارتا در حق ما اجحاف کرد، می خواهم برگردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش سابق روئینگ: مربی تیم ملی در بازیهای جاکارتا در حق ما اجحاف کرد، می خواهم برگردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید